Pikalinkit
Valikko

Yhteishaussa Variaan valitut opiskelijat

Yhteishaun opiskelijavalinnat on tehty. Valinnat ilmoitetaan Varian toimipisteiden ovilla sekä nettisivuilla niiden opiskelijoiden osalta, jotka ovat antaneet suostumuksen tai heillä ei ole muita esteitä nimen julkaisemiseen netissä. 

Opinnot alkavat maanantaina 14.8.2017 toimipistekohtaisesti. Tarkemmat tiedot saat postitse tulevassa kirjeessä, jossa on mukana opiskelupaikan paikanvarmistuslomake. Paikanvarmistuslomake tulee palauttaa täytettynä ja allekirjoitettuna 29.6.2017 kello 15 mennessä kirjeen ohjeiden mukaisesti.

Onnittelut opiskelupaikan saaneille! Tutustu myös Varian uuden opiskelijan verkkosivustoon.  

 

Autoalan perustutkinto, Aviapoliksen toimipiste

Aaltonen, Robi Christian
Abdullaahi, Shakur Mahamed
Abdullahi Abayla, Abdirisaq
Alija, Valdrin
Artin, Airik
Barqadle, Abdikadar Alisalad
Bayhan, Deniz Christian
Boström, Markus Wilhelm
Butt, Hamza
Butt, Hanzalla
Dang, Nguyen Anh Hao
Haalen, Kervo
Heikkinen, Urho Johannes
Hyseni, Granit
Ivanov, Viacheslav
Jaskara, Joni Christian
Jokinen, Joni-Oskari
Jurvakainen, Juho Samuli
Karhu, Aksu Verneri
Kaur, Magnus
Khan, Sabauun
Kinnari, Jimmy Olavi
Kirjalainen, Mikko Oskari
Koorm, Gendro
Korkala, Janne Matias Samuel
Koskelainen, Jere Aleksi
Krasniqi, Shqipton
Kryeziu, Perparim
Kurikka, Samuli Johannes
Laine, Aleksi Agop Emil
Lantto, Leevi Eemil
Lehtonen, Hanna Karoliina
Loimulahti, Iina Amanda
Marjakangas, Miro Mikael
Mattsson, Tommi Aleksanteri
Muilu, Daniel Eetu Samuli
Mustafa, Armend
Myrsky, Kim Oliver
Mäkelä, Marco Christian
Niemi, Matias Petteri
Nissinen, Juha Kalevi Oskari
Nordfors, Marika Johanna
Nousiainen, Aada Eerika
Nyman, Miikka Joakim
Paan, Jürgen
Paukonoja, Vilhelmi Johannes
Pellja, Kaarel
Peltonen, Niko Tapani
Pennanen, Jusa Max Aanon
Petäjä, Suvituuli Marjatta
Puro, Valtteri Mikael
Pöyhölä, Heikki Jukanpoika
Rajala, Julius Otto Aleksanteri
Rautio, Thiälee Tapio
Ruuskanen, Panu Samuli Ensio
Rämö, Daniel Jesper Julian
Saari, Kim Petteri
Saarinen, Emil Aleksi Mikael
Salonen, Leevi Nikolai
Saponi, Jonatan
Sillanpää, Julius Martti Kalervo
Silm, Rasmus
Suhonen, Nichlas Juhani
Sundell, Wilhelm Oskar Niilonpoika
Sved, Pauliina Minttu Maria
Tarvas, Otso Elmeri
Tyrväinen, Milo Julius
Vainio, Ville Aleksi
Vantola, Roope Juhani
Varis, Casper Viljami Niklaus
Voutilainen, Vesa Kalevi
Yasin Salim, Darya
Ylikantola, Jasper Jonne Samuel

 

Elintarvikealan perustutkinto, pk, Myyrmäen toimipiste 

Bollström, Jemina Natasa Anastasia
Candela, Laura Anna Emilia
Haikonen, Amanda Iida Eerica
Keto, Noora Pauliina
Kämäräinen, Ida Karoliina
Lehtonen, Minna Margareta
Miikkulainen, Mitu Johannes Kalevi
Pitkänen, Katariina Sofia
Priuska, Ellen Alina
Punkki, Veera Raisa-Maria
Päivänsalo, Sara Noora Alexandra
Sallinen, Noora Hannele
Sarjava, Alisa Saaga
Smedslund, Anna Julia Isabella
Suonperä, Tuuli-Anna Tara
Zadorov, Vera

 

Hiusalan perustutkinto, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

al-Zagnoon, Zeinab Fadil Sajit
Andersson, Ripsa Linnea
Arffman, Laura Eveliina
Asikainen, Emma Elisabeth
Eskolin, Jenni Katariina
Hanhikari, Lotta Minttu-Maari
Heinonen, Pinja Annika
Heiska, Eetu Vesa Oskari
Hirn, Niclas Noel Mikael
Hossaini, Ghodsieh
Hukkanen, Riina Rosella
Jaunain, Emilie Amanda
Jekimova, Diana
Kallio, Aino Inkeri
Kanervo, Enna Cecilia
Kaupponen, Alisa
Kotipalo, Lumi Lotta Maria
Laitinen, Roosa-Maria Katriina
Lehti, Elli Maria
Lepp, Lagle
Lumme, Henna Emilia
Merranmaa, Jutta Annikki
Miettinen, Sonja Tuula Maria
Myllykangas, Roosa Maria
Ots, Kaisa
Savolainen, Niina Emilia
Streltsova, Marharyta
Syrjä, Niina Helena
Taival, Venla Erika
Tümer, Elif Mariaana

 

Hiusalan perustutkinto, yo, Hiekkaharjun toimipiste 

Korteniemi, Vili Samu Petteri
Koskiniemi, Anni Katriina
Mero, Isabel Iina Anniina
Mustonen, Tuuni Maaret
Säyriö, Jenni Noora Maria

 

Hotelli-, ravintola- ja catering-alan perustutkinto, pk, Hiekkaharjun toimipiste 


Aho, Rasmus Anton Johannes
Avelin, Robert Aaron Juhani
Björklund, Sofia Ida Katarina
Björkman, Marjut Liisa Mirjami
Bootkasoke, Kullanat
Busi, Roberto Antonio
Flores, Hanz Ricci Ashley
Heininen, Nico Joonas
Hentunen, Minttu Minna Aurora
Ilonen, Jenna Julia
Jeilani Abukar, Sadia-Roosa
Kaewnokat, Nanthiya
Karinen, Lauri Juhani
Kempas, Kiia Sofia
Kervinen, Aaro Matias
Kolehmainen, Mia Maria
Krylova, Marina
Laatikainen, Joona Jaakko Mikael
Marttinen, Anna Malvina
Maskarin, Kirill
Matveeva, Alina
Merilä, Topias Benjamin
Metsokumpu, Nina Maria Johanna
Morcos, Kirlos Safwat Kamal
Munukka, Jade Kristiina
Mäkelä, Aleksi Mikael
Mäkelä, Sara Susanne
Naumova, Anna
Nieminen, Nea Julia
Niemisalo, Nonna Nicole
Norjos, Pauliina Aliisa
Nuanchanat, Siriporn
Nättiaho, Miro Aleksi
Ojala, Kepa
Paloluoma, Roni Micael Pekka
Partanen, Siiri Elma Loviisa
Passi, Jere Jalmari Mikael
Pavlovits, Karina
Pihlakari, Micaela Alexandra
Puntari, Robin Samuel
Rantanen, Tomi Juhani
Rautanen, Noora Maria
Ravel, Rünno
Remander, Milarka Anneli
Salopelto, Maija Helena
Saulamo, Jada Julianna
Seppä, Markus Antti Santeri
Shanin, Safaa
Sharma, Abir
Sidik Ali, Songool
Silfver, Ada Emilia Aurora
Siuri, Sandra Maaria
Talme, Kaidi
Talvensaari, Jani Petteri
Tesfaye Tola, Hewan
Tikander, Kari Allan
Tran, My Linh Jenni
Vene, Triinu Liis
Vihanto, Anni Wilhelmiina
Väisänen, Henna Emilia
Åstrand, Daniel Patrick

 

Kello- ja mikromekaniikan perustutkinto, pk, Myyrmäen toimipiste 

Koskela, Ville Juhani

 

Kello- ja mikromekaniikan perustutkinto, yo, Myyrmäen toimipiste 

Kivelä, Joonas Juhani
Salo, Sanna-Mari Elisa

 

Kiinteistöpalvelujen perustutkinto, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

Blomqvist, Jere Mikael
Dahir, Jasir Ayanle
Heinonen, Veeti Erik Oskari
Järviharju, Jaako Valtteri
Karppinen, Joonas Oskari
Kaukokari, Juha Pekka
Kivimäki, Jesse Pauli Matias
Kivinen, Toni Mikael
Paas, Brigitta
Pirinen, Ossi Kasperi
Tsutsunen, Kiril Valtteri
Tuominen, Jami Johannes
Valta, Risto Santeri
Yltiö, Otto Johannes

 

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

Borgström, Aleksi Tapani
Hyrskyluoto, Miko Kustaa
Jääskeläinen, Jami Rasmus Aleksanteri
Karhu, Kim Kristian
Kumpulainen, Valtteri Toivo Iisakki
Laakkonen, Jake Dennis
Patrikainen, Saku Daniel
Salo, Aleksi Artturi
Shi, Kuo
Siira, Eero Tuomas Olavi
Viinikainen, Veeti Oliver
Voinskii, Evgenii
Vuorinen, Jyri Antero

 

Kone- ja tuotantotekniikan perustutkinto, yo, Hiekkaharjun toimipiste 

Mäki-Petäys, Olli Sakari

 

Kuvallisen ilmaisun perustutkinto, graafinen suunnittelu, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

Ilola, Teemu Ossi Eemeli
Kettunen, Anna Sofia
Lahtinen, Roni Oskari
Laine, Sonja Eeva Maria
Lukkarinen, Jira Eeva Annikki
Mäkinen, Elmo Juhani
Olander, Milla Kristina
Pekki, Julia Aleksandra
Poukka, Miku Patrik
Rahikka, Diana Veronika Alisa
Rantanen, Kielo Katariina
Salminen, Pirta Marita
Sarin, Milla Meeri
Spelman, Liisa Renata
Sundell, Saara Emma Sofia
Vuorinen, Inka Hilja Magdalena

 

Kuvallisen ilmaisun perustutkinto, valokuvaus, yo, Hiekkaharjun toimipiste 

Hanninen, Tiina Johanna
Hänninen, Ossi Antero

 

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, maalausala, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

Dahlström, Tiia Noora Marjatta
Helenius, Karoliina Mirjam
Laakso, Inka Janette Michaela
Liimatainen, Oona Liisa Annukka
Linna, Inka Maria
Paavola, Minttu Maria
Sadeharju, Sini Paula Hannele
Salmi, Peppi Miina Katariina
Salo, Nina-Carita
Suutari, Sarianne Sofia
Veikkari, Niina Katariina
Vesanto, Kaisa Kaarina
Yletyinen, Julia Siiri

 

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, puuala, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

Kämäräinen, Jonna Sisko Julia
Pavic, Stefan
Tikkanen, Jesse Oskari

 

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, puuala, yo, Hiekkaharjun toimipiste 

Tikkanen, Joona Tapio

 

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, vaatetusala, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

Akhmadova, Raiana
Alatalo, Taru Maarit Hannele
Behm, Jasmin Mirjami
Dinu, Loredana
Mohamed, Hanah Abdullahi
Myyry, Tiia Anniina
Nyman, Tero-Henrik
Sorjonen, Iina Emilia
Tirkkonen, Anni Elisa
Tollander, Benjamin Alexander Leonardo 

 

Käsi- ja taideteollisuusalan perustutkinto, vaatetusala, yo, Hiekkaharjun toimipiste 

Hallikainen, Lotta Loviisa
Hiltunen, Olli Antti Oskari
Ylimäki, Jemina Pauliina

 

Lentokoneasennuksen perustutkinto, pk, Aviapoliksen toimipiste 

Autio, Tomi Oskari
Ayach, Shafiq August
Gündes, Emre Aaron Hasan
Halmetoja, Toni Joonas
Heikkilä, Mikael Matias Juhani
Jäntti, Thomas Anton
Kapanen, Saara Irene Aleksandra
Kari, Miki Matias
Korjus, Rosa Maria
Leach, Antti Viljam
Paasonen, Henri Matias Oskari
Siikavirta, Kasper Matias
Sillman, Silja Emilia
Taleb, Abbas
Toiva, Jiri Kristian
Toivonen, Martti Onni Aapeli
Üstün, Ömer Faruk

 

Lentokoneasennuksen perustutkinto, yo, Aviapoliksen toimipiste 

Hirsimäki, Konsta Luukas
Kirma, Markus Juhaninpoika
Mannerkivi, Samu Pauli Juhani
Marttila, Niko Markus
Setälä, Onni Oskari
Soosaar, Sandor-Hannes
Toivari, Joonatan Miikael
Valjus, Joonas Vilho Samuli

 

Logistiikan perustutkinto, Aviapoliksen toimipiste

Ahtiala, Aleksi Nicolas
Akbari, Shokrullah
Annama, Enrich
Anton, Fred Robert
Aouat, Alex
Arponen, Leo Johannes
Blom, Niklas Axel
Borg, Aleksander Hemmi Allan
Brotkin, Robert Mitro Kristian
El Hamrou, Reda Mehdi
el-Gaasid, Ali Abdul Husein
Eskelinen, Miro Heikki Kristian
Farah, Muhammad Wali Abdi
Flinkman, Leevi Viljami
Gecaj, Fiona Arijeta Maj-Lis
Grönblad, Matias Kaj-Erik
Gustafsson, Saara Susanne
Hagert, Alex Dimitri Allan
Hirvi, Olli Valtteri
Honkonen, Jesse Jami Antero
Huotari, Aleksi Jyri Oskari
Huseen Muuse, Abdullahi
Härkönen, Emil Felix Mikael
Häyrinen, Aron Arndt Aleksander
Ibisi, Benart
Ikonen, Joona Johan Antero
Kabuyaya, Oscar
Kallio, Anssi Pauli Mikael
Kariniemi, Kimi Aulis
Keiholehti, Niklas Jukka Jonatan
Kempi, Gleb
Keteli, Nedim Can
Kinnari, Roni Mikael
Kokkonen, Nico Kasper
Koskinen, Matias Nikolai
Krok, Roope Tuure Antero
Kumpulainen, Emil Johannes 
Kurunlahti, Juuso Henrik Juhani
Käpynen, Rosa Mirjam
Laakkonen, Aleksi Juhani Oskari
Laakso, Oskari Johannes
Lehtinen, Otto Olavi
Lehtonen, Benjamin Johannes
Leipälä, Artturi Eemeli
Lemmetyinen, Jan Micael
Lilja, Atte Erik
Lindholm, Mika Artturi
Maasalu, Robyn 
Mampouya, Evène
Manzjuk, Semjon
Manzjuk, Tatjana
Masalin, Juuso Kalevi
Meriläinen, Eetu Juhani
Mikkola, Joonas Eino Ensio
Mohamed, Abdisamad Ahmed
Nguyen, Thi Ngoc Anh
Nissinen, Ola Jesperi
Nummi, Jetro Eljas Kristian
Palani Jafi, Aram
Palm, Nicholas Mikael
Partanen, Milla Kristiina
Partio, Riku Eemeli
Perho, Leevi Jalmari
Pesonen, Veeti Usko Olavi
Porri, Nea-Maaria
Raikamo, Marcus Ilpo Samuel
Randver, Pätrik
Ropponen, Inna Meeri Linnea
Saarinen, Elina Orvokki
Salin, Aaro Aleksi
Salin, Jami Eemeli
Seppä, Teemu Mikael
Sipilä, Jan Niklas Benjam
Siven, Nikke Sakari
Sjöman, Joel Risto Ilmari
Skogster, Robin Harry Alex
Sow, Alpha Diogo
Storman, Waltteri Emil Ilmari
Stöd, Ada Vilma Katariina
Teppe, Kristjan
Toivanen, Anna Helmiina
Tolkki, Miro Tapio
Tsernobrovkin, Henry
Turunen, Tuomas Raimo Antero
Vainio, Minja Karoliina
Valkeapää, Benjamin
Veurla, Luka Antton Elias
Wickholm, Antti Juhani Alexander
Vihreäranta, Rinaldo Robertino Allan
Viippola, Severi Johannes
Virkki, Jonni Juhani
Virtanen, Sakari Johannes
Virtanen, Ukko Hannu
Wälläri, Aapo Ilmari

 

Matkailualan perustutkinto, pk, Myyrmäen toimipiste 

Ahmed, Ayan Mohamed Ali
Allen, Nea Maria
Ervast, Eveliina Minttu Mikaela
Hirvenheimo, Iitu Alexandra Heleena
Huovinen, Kristiina Maarit
Int, Lilija
Karttunen, Saija Elena
Kuqi, Yllka
Laamari, Viviane Mimi Karoliina
Laukkanen, Milja Katariina
Mandunga, Hannah
Pellinen, Miska Kristian
Pentikäinen, Jenni Pauliina
Sadki, Zaynab
Selmani, Blerta
Särkkä, Sanni-Maaria
Vanhanen, Edit Ulla Maria
Viirakivi, Jade Jessica
Värtinen, Jenni Juulia
Zamani, Gholam Hazrat

 

Rakennusalan perustutkinto, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

Aden, Abdurahman
Aittola, Miska Alexander Nestori
Ali, Abdimalik Hassan
Amoah Jnr, Kelvin
Avdiu, Gëzim
Blakaj, Enis
Borgström, Axel Joakim
Eronen, Santeri Johannes
Haddouti, Karim Markus
Halili, Florent
Halonen, Vili Valtteri
Harju, Jami Kristian
Hartikka, Juha Eugene
Hassan, Yusuf Omar
Heino, Panu Johannes
Hietala, Joni Mikael
Himmaste, Kevin
Kantola, Jasmin Isabel Caroline
Khamkhoev, Magomed
Kinnunen, Jonne Matias
Konttila, Viljami Aleksis
Kulmala, Jeremias Eero Artturi
Leppänen, Elmo Nikolai
Mustafa, Ilir
Okuev, Ismail Ruslanovich
Olsson, Kasper Eje Alexander
Palo, Santeri Sebastian Tapio
Piirainen, Ossi Ilmari
Purmola, Eetu Johannes
Raitanen, Timi Tuomas
Raittila, Santtu Ville Matias
Ramadani, Arlind
Rapsa, Markus Reino
Repo, Oskari Olli Valtteri
Sinda, Jani Joonatan
Taavitsainen, Kasper Aleksanteri
Tiihonen, Juuso Joakim
Timlin, Jaakko Henrik Olavi
Vo, Minh Nghia
Vähäsalo, Rasmus Jeremias
Ylönen, Samu Daniel

 

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, pk, Koivukylän toimipiste 

Abdi Wali, Nasro
Ahmed, Hodan Omar
Ala-Sippola, Tia Eveliina
Arale, Abdullahi Hinda
Chanda, Chono Mary Mubanga
Dang, Nguyen Lan Tuong
Ekman, Anni Eveliina
Frilund, Anette Hannele
Hasan Saahed, Zaynab
Hashi, Redwan Ahmed
Heinonen, Julia Jenny Marika
Hermansson, Maria Karoliina
Hietarinne, Iida-Maria Katriina
Honkanen, Joanna Nea Aurora
Hyvärinen, Katariina Jenny Helena
Ihander, Noomi Cecilia
Jouhki, Roosa Emilia
Kaba, Saoudatou
Kananen, Jenna Kristiina Emilia
Kela, Paavo Nikolaus
Knaappila, Sara Aila Emilia
Koivuluoma, Mandy Mirjam
Kronlund, Aki Valter
Kuikka, Tiina Maarit Sofia
Kuosmanen, Inka Emilia
Kutila, Erica Emilia Kristiina
Laitala, Jenna Mari Jinetta
Leppänen, Jerry-Ilari Tuomas
Lindén, Nea Catharina
Loeg, Kadi
Lõhmus, Käroly
Loimulahti, Siiri Sofia
Nguyen, Thi Trang
Nokelainen, Marjo Aino Helena
Ohra-aho, Senna Christina
Olin, Mimosa Emilia
Oppong, Veronica
Pekkanen, Nia Patricia
Piipponen, Inka Marjut Amanda
Piispanen, Jani Julius Sylvester
Puhakka, Natalia Veronika
Raunio, Jonna Aino Marita
Rautakoski, Salla Signe Susanna
Reilamo, Veeti Juhani
Repo, Alexandra Maria
Ruotsalainen, Oona Inkeri Helena
Saard, Sarah-Emilia
Sabah Mahdi, Muhannad
Salomaa, Kia Johanna
Sivonen, Ville Petteri
Soismaa, Roosa Daalia
Sulkava, Julia Kristiina
Suonpää, Regina Mariza Nathalie
Suutari, Emma Karoliina
Tiri, Sofia Katariina
Toivonen, Jemina Mirella Mirjam
Vuori, Meri Tuulia
Vähäkangas, Päivi Maarit
Väkinen, Viola Elise Annikki

 

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, yo, Koivukylän toimipiste 

Asir, Robbina
Elo, Anette Eveliina
Forsberg, Kati Maria Beatrice
Helaskoski, Janica Anna Sofia
Kivinen, Kia Siru Julia
Lehtinen, Aada Aili Orvokki
Manninen, Moona Liisa Maria
Uraz, Süheyla

 

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, pk, Myyrmäen toimipiste 

Aronen, Charlotta Amanda Hellevi
Atowebirhan, Tsige Habte
Begu, Edona
Cabdiwali, Faisal Mahamad
Hagi Farah, Salmaan Abdirahman
Häkkinen, Riina Maria Eerika
Ivanov, Edvard
Jaakkola, Markus Juhani
Juutilainen, Noora Eveliina
Kasurinen, Elina Aleksandra
Kettunen, Emmi Marjatta
Koppinen, Jannica Helena
Korvenaho, Janika Maria
Laulajainen, Serafia Ruusu Aurora
Lehto, Mette Jennika
Leino, Janette Sara
Lindelöf, Helena Emilia
Mohamed, Mohamed Abdirahman
Mäenpää, Mia Maria Alexandra
Olkkonen, Saana Linda Mariia
Omar Abdulle, Khaali
Pyhälä, Katarina Anna Elisa
Rantanen, Milla Emilia
Saha, Miika Juhani
Salo, Jessika Karoliina
Salo, Sonja-Karoliina
Scholin, Vilma Johanna
Shahbaz, Zahraa Taher Shahbaz
Sjöholm, Aino Aada Aleksandra
Stenroos, Enni Ilona
Suomalainen, Anna-Liisa Nicole
Takala, Kia Bettina
Tiljander, Rosa Amanda Carolina
Timonen, Emma Lyydia Orvokki
Timonen, Ilona
Turula, Mariia Nina Sofia
Tötterström, Sarah Lidia Orvokki
Uhlgrén, Iida Sofia
Weheliye, Zamzam Adam
Vuorinen, Aino Emma Kaarina

 

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

Belek, Rasit
Erkkilä, Lassi-Oskari
Grommi, Saku Valtteri
Helminen, Jiri Miika Valdemar
Kaijala, Leevi Mauno
Lehto, Aino Mirjami
Lukkarila, Okko-Kalle Aapeli
Mesimäki, Kasperi Johannes
Pajala, Juho Eemeli
Pulkkinen, Eero Johannes
Rautio, Krista Sofia
Romo, Joni Antero
Ruotsalainen, Lauri Joonatan
Valonen, Elmeri Veikka
Väljä, Valtteri Asser
Väätäinen, Jarkko Jyri Santeri

 

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, pk, Myyrmäen toimipiste 

Akhmadov, Shamil
Annala, Teemu Juhani
Bowen, Luca Nicholas
Chaoranong, Supanat
Chaudhry, Saad Ahmad Masood
Eliasson, Aaro Kristian
Ellonen, Elias Elmeri
Forsström, Akseli Otto Juhana
Frantsi, Sami Petteri
Heino, Elias Joni Juhani
Huovinen, Eetu Sulo-Olavi
Hyrskyluoto, Alex Albert
Hytti, Erik Rikhard Olavi
Häkkänen, Tomi Petteri
Itkonen, Atte Otto Aleksanteri
Kainulainen, Jake Eemeli
Keminen, Sauli Juhana
Korhonen, Oula Elmeri
Korkeila, Olli Henrik
Kostiainen, Miika Petteri
Kottila, Joona Tapani Waltteri
Kouhia, Tino Miska Morris
Kuusimäki, Pyry Aleksanteri
Lantto, Leevi Eemil
Larkka, Veikko Olavi Aukusti
Lehto, Thomas William
Lehtosaari, Veeti Eemeli
Leinonen, Oskari Esko Johannes
Leipälä, Artturi Eemeli
Letti, Tiia Karoliina
Lipponen, Oskari Mikko Viljami
Moalin-Elmi, Khalid Abdulkadir
Montuori, Antonio Eerik Mikael
Mäkelä, Aleksi Sebastian
Nieminen, Miro Juhani
Numminen, Miko Petteri
Nuolivirta, Jani Antero
Nurmi, Niko Aleksi
Ollikainen, Ossi Juhani
Pallari, Elias Jonatan
Randelovic, Stefan
Salmela, Olli Juhani
Sarsama, Joonatan Valtteri
Sivula, Jeremias Ilmari
Skyttä, Simo Vilho Tapani
Spahija, Elton
Tahvanainen, Veeti Juhani
Tapio, Samuli Sebastian
Vennola, Riku Samuel
Ylitalo, Miska Antero

 

Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, yo, Myyrmäen toimipiste 

Koponen, Aleksi Aukusti
Kyyrä, Toni Petteri
Tarkiainen, Pasi Jukka-Pekka

 

Talotekniikan perustutkinto, pk, Hiekkaharjun toimipiste 

Abdulkadir, Ahmed Mohamed
Abdullahi, Yaxye Mohamed
Ahlers, Erkko Juhani
Anttila, Miika Matteus Tapani
Aronen, Johan William Oskar
Asikainen, Kimi Alfred
Bajraktari, Abelard
Ballantine, Ollie Elias
Bergström, Toni
Chen, Shucai
Dinh, Nhan Tommy
Fagerroos, Anton Emil
Hagelberg, Miika Erik
Hagström, Joel Johan
Hanski, Eetu Johannes
Huhtinen, Simo Joonas
Juvonen, Akusti Mikael
Jääskeläinen, Roni Santeri
Kapanen, Aleksi
Kartal, Mikael Mehmet
Keski-Äijö, Mikko Tapani
Krekola, Olli-Pekka
Kukkola, Miika Daniel
Laakkonen, Niko Kalevi
Laakso, Janne Kalevi
Lahdenmäki, Juho Matias
Laurén, Jesse Verneri
Lemmetti, Kasper Tapio Waltteri
Luostarinen, Aleksi Daniel
Mainola, Niilo Krister
Merilä, Niklas Samuel
Moisio, Atte Ilmo Antero
Muhumud, Abdiwahaab Abdirisaq
Mäkelä, Joni Taito
Möttö, Jani Oskari
Nuutinen, Antti Samuli
Nykänen, Niilo Einari
Nzinguilo, Ely-Lamo
Pakkala, Juho Petteri
Piipponen, Sami Anttoni
Puttonen, Mikael August
Qollaku, Valentin
Raci, Albin
Roslund, Jere Cristian
Roth, Jere Mikael
Sainio, Samuli Asseri
Saves, Samuel Lauri
Simonen, Kalle Artturi
Suominen, Olli Tapio
Träskelin, Benjam Mikael
Tynkkynen, Tony Benjamin

 

Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto, pk, Myyrmäen toimipiste 

Aavikko, Eetu Tapio
Attabrah Gyan, Joseph Archibold
Böök, Mikko Hermanni
Gromov, Ilya
Hirvonen, Oskari Leevi Samuel
Huttunen, Timo Heikki Johannes
Hynninen, Jerry-Pekka Juhani
Juva, Eetu Antti Kalevi
Järvinen, Ville Risto Juhani
Kauhanen, Julius Helmeri Aleksanteri
Kortelainen, Joel Anton Daniel
Lalla, Petja Aaron
Latvio, Valtteri Onni Ilmari
Luukkanen, Samuli Kristian
Luukkonen, Kaapo Antti Aleksi
Messam, Elias Oskari
Niemenoja, Roope Rudolf Benjamin
Nyqvist, Antti Arto Rafael
Näkk, Lauri
Olijslager, Christian Johannes
Pekkola, Niko Antero
Piippo, Tatu Oskari
Riionheimo, Miika Kristian
Salin, Vesa Ahti Olavi
Saveliev, Kirill
Sillanpää, Samuel Aleksanteri
Tiirakari, Joona Tapani
Varis, Topias Oskari
Vessmann, Klen-Maud
Viuha, Jesse Antero Joonatan

 

Turvallisuusalan perustutkinto, pk, Myyrmäen toimipiste 

Altosaar, Oskar Aleksander
Bergström, Teemu
Blom, Nina Marianne
Flores, Kurt Russell
Hajizadeh, Mahdi
Hämäläinen, Tomi Kalevi
Jantunen, Roope Santeri
Jauhiainen, Taisto Kasperi
Jokinen, Jasmin Maria
Karnela, Aleksandr
Kasi, Musse Faisal
Kask, Terje
Kettunen, Ville Antero
Korhonen, Tuomas Pekka Ilmari
Kulmala, Pinja Kristiina
Kuusemaa, Terja Anneli Alegsandra
Leporanta, Miska Matias
Mohamed, Mohamed Abdi
Myllynen, Tuomas Vilho Antero
Niemi, Anniina Emilia
Niemi, Jesperi Joonatan
Nikander, Jenna Alica Christina
Nuorento, Roope Aleksi
Pesonen, Gabrielle Annukka
Reinikainen, Elmeri Armas
Ruokonen, Jyri Petteri
Saukonoja, Julius Gabriel
Saulivaara, Nea Susanna
Saurio, Ossi Sebastian
Semigin, Erik Joni Santeri
Tansan, Chollathorn
Torgasova, Kristiina
Tsõgankov, Alex

 

Turvallisuusalan perustutkinto, yo, Myyrmäen toimipiste 

Mölsä, Samuel Aleksanteri
Pohjonen, Joonas Jaakko Mikael

Varian toimipisteet